Hírek
2024. Február 26. 10:18, hétfő | Helyi
Nem volt elég széles az úttest a dombóvári kerékpárosnak

A dombóvári rendőrök a város bevezető szakaszán a 61-es főúton ellenőrizték azt a helyi kerékpárost, aki jó indulattal sem volt vezetésre képes állapotban, amikor megállították.
A Dombóvári Rendőrkapitányság egyenruhásai járőröztek február 21-én este a városban, amikor a 61-es főút bevezető szakaszán egy biciklist pillantottak meg, akinek csaknem az egész úttest kevés volt a közlekedéshez.
A szolgálati autóban levő kamera is rögzítette a bizonytalanul tekerő férfit. Kollégáink a baleset elkerülése érdekében azonnal megállították a kerékpárost, akinek a biciklijén sem elöl, sem hátul nem volt világítás.
Az ellenőrzés során megerősödött az egyenruhások gyanúja, hogy a 35 éves férfi nincsen vezetésre képes állapotban, ezért vele szondát fújattak, mely igen magas értéket mutatott.
Mikor a rendőrök kérdezték tőle, hogy mit keres késő este részegen, kivilágítatlan kerékpárral a 61-es főúton, azt mondta, hogy csak alkoholt vásárolni indult otthonából.
A dombóvári rendőrök a 35 éves férfival szemben eljárást kezdeményeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 15:27, csütörtök | Helyi
Tolna vármegyei rendőrök elismerése
A bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes dicséretét két Tolna vármegyei rendőr is kiérdemelte.
2025. Július 03. 09:30, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Lehűtöttük az árakat!
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.