Városlista
2026. augusztus 4, kedd - Domonkos

Hírek

2012. Január 01. 08:15, vasárnap | Belföld
Forrás: mno.hu/MTI

Orbán: Legyen 2012 a remény éve - Videó

Orbán: Legyen 2012 a remény éve - Videó

Azt kívánom, hogy a 2012-es év mindannyiunk számára a remény éve legyen – mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook közösségi oldalon szombaton este közzétett újévi köszöntőjében.

A kormányfő emlékeztetett arra, hogy másfél évvel ezelőtt példátlan összefogás jött létre Magyarországon, mint fogalmazott: „elhatároztuk, hogy összekapaszkodunk, és közösen kijavítjuk azokat a hibákat, amelyektől szenvedtünk az elmúlt évek során”.

Sokat dolgoztunk a 2011-es évben, ez az év Magyarország megújulásának éve lett, átszerveztük, amit át kellett szerveznünk – tette hozzá.

Orbán Viktor szólt arról is: tudja, hogy sok nehézséget kell elszenvedniük a magyar családoknak, sok a bizonytalanság, és ilyen időkben különösen felértékelődik az, ami mindannyiunk biztonságához járulhat hozzá: a hazánk, az otthonunk, a családunk.

„Azt kívánom Önöknek, hogy a 20102-es év mindannyiunk számára a remény éve legyen. A Jóisten őrizze meg biztonságban a hazánkat, a családunkat és az otthonunkat. Isten éltessen mindannyiunkat, boldog új esztendőt kívánok” – zárta rövid újévi köszöntőjét a miniszterelnök.

Ide kattintva megtekinthető a videó!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld

GENEZIS – Magyar Misztériumjáték

"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”

2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld

Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév

A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.

2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése

A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.

2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld

BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig