Hírek
2022. Április 28. 12:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Óriási mennyiségű illegális gyógyszerrel kaptak el egy budapesti férfit
Külföldről rendelt több mint 14 millió forint értékben szteroidokat, teljesítményfokozó- és az országban nem engedélyezett szereket egy férfi.
A budapesti nyomozók az Europol jelzése alapján április 20-án egy VII. kerületi étteremben csaptak le arra a férfira, aki a gyanú szerint más nevére rendelt külföldről illegális gyógyszereket. A három dobozban összesen 9320 ampulla és 1300 tabletta volt. A rendőrök az illegális küldeményeket lefoglalták, azok megrendelőjét, K. Kendalt elfogták – közölte a rendőrség.
Az eljárásba bevont szakértők a tablettákról és ampullákról megállapították, hogy azok között szteroidok, teljesítményfokozó- és más, az országban nem engedélyezett szerek voltak, melyek feketepiaci értéke meghaladja a 14 millió forintot.
A fővárosi nyomozók a 28 éves budapesti férfit gyógyszerhamisítás bűntett miatt hallgatták ki, majd őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására, melyet a bíróság április 22-én elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.

