Hírek
2019. Január 20. 18:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Öten megsérültek egy balesetben az 1-es úton

Öten megsérültek vasárnap délután egy balesetben, amely az 1-es főúton történt Ács térségében. A rendőrség honlapján közölte, hogy a helyszínelést teljes útlezárás mellett végzik.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a baleset előzés közben történt, egy gépkocsi megkezdte az előtte haladó autó előzését, de közben beleütközött. Mindkét jármű az árokba csapódott és felborult, öt ember sérült meg.
Az autósok az érintett szakaszt Komárom felől a 13-as úton, míg Ács felől a településen keresztül kerülhetik el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 15. 08:01, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel hibát hibára halmoz a gazdaságpolitika területén
2025. Július 15. 07:59, kedd | Belföld
Pride: hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész
Az áprilisi demonstrációkon történtek kapcsán, kilenc szabálysértési ügyben hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész - közölte a Legfőbb Ügyészség hétfőn az MTI-vel.