Hírek
2021. Április 28. 11:22, szerda |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
A legtöbb pontot szerezte a Dombóvári Amatőr Röplabda Egyesület U11-es csapata
A Dombóvári Amatőr Röplabda Egyesület U11-es csapata szépen szerepelt az április 17-én, Szombathelyen megrendezett Országos Szupermini Bajnokságon.
Négy együttes ellen játszottak: a házigazda Szombathelyi Sportiskola, az Ajkai Röpisuli Sportegyesület, a Győri DRC, valamint a Dabronc Marcal-völgye Egyesület ellen.
Szervezett játékkal és csapatmunkával végül mind a négy ellenfelüknél több pontot sikerült összeszedniük, jól elkapták a nyitásokat, a sikeres passzok aránya csaknem 80%-os volt. Szabó István vezetőedző nagyon meg volt elégedve az ifjak teljesítményével, a csapat minden tagja hozzátette a magáét a győzelemhez.
Gratulálunk!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 15:21, kedd | Helyi
KEK-döntőben játszott, de világbajnokságra nem utazott - Interjú Mucha Józseffel, a Ferencváros labdarúgójával
- Dombóváron vagyunk, Buzánszky Jenő olimpiai bajnok labdarúgónak a szülővárosában. Hogyan emlékezel az Aranycsapat tagjára?
2026. Május 29. 14:00, péntek | Helyi
32 kisdiák alkotását díjazták a „Fekete István és én” című rajzpályázaton
Nyolc iskolából érkeztek pályaművek a „Fekete István és én” című rajzpályázatra, amelyen több mint harminc gyermek részesült elismerésben.
2026. Május 29. 07:50, péntek | Helyi
Nem tudták átverni a dombóvári idős nőt az adathalászok
A bejelentőt nem tudták rászedni a nyereménnyel kecsegtető csalók. A napokban tett bejelentést a 112-es segélyhívóra egy idős nő Dombóvárról, akit néhány perces különbséggel két számról is felhívott egy férfi.
2026. Május 28. 10:00, csütörtök | Helyi
Gyermeknap varázslattal, mesékkel és kreatív élményekkel Dombóvár-Szőlőhegyen
Május 30-án, szombaton igazi családi élmény várja a gyerekeket és szüleiket a Dombóvár-Szőlőhegyi Alkotóházban!

