Hírek
2019. Május 01. 08:00, szerda |
Helyi
Forrás: Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
Belvárosis sikerek a JAMA matematikaversenyen
Április 11-én a Dombóvári József Attila Általános Iskolában a József Attila-napok egyik rendezvénye a JAMA matematikaverseny volt.
A területi fordulón a város és a környező települések felső tagozatos tanulói mérhették össze tudásukat.
Mind a négy évfolyamon öt gondolkodtató feladatot oldottak meg a gyerekek.
A Dombóvári Belvárosi Általános Iskolából az 5. évfolyamon Rumbus Zoltánnak a 2. helyet, a 6. évfolyamon Klenota Zorkának a 3. helyet, a 8. évfolyamon Szabó Zalánnak a 2. és Király Zsófiának a 3. helyet sikerült megszereznie.
Az oklevelet és a jutalmat április 29-én a díjkiosztó ünnepségen vehették át a diákok. A nyolcadikos gyerekeket Ribáné Fülöp Erika, az 5. és a 6. évfolyamosokat Markovits Edit készítette fel a megmérettetésre.
Markovits Edit
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 15:00, szombat | Helyi
Az amerikai legfelsőbb bíróság érvénytelenítette Donald Trump globális vámintézkedéseit
Az Egyesült Államok Legfelsőbb Bírósága érvénytelenítette a Donald Trump elnök által bevezetett, országonként megállapított vámokat pénteken.
2026. Február 20. 12:00, péntek | Helyi
EM államtitkár: az olcsó orosz energiaforrások kora véget ért a háborúval
Az Európa számára elérhető, olcsó orosz energiaforrások korának véget vetett az orosz-ukrán konfliktus - mondta Gondola Csaba, az Energiaügyi Minisztérium (EM) körforgásos gazdaságért és klímapolitikáért felelős államtitkára.
2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 17. 11:18, kedd | Helyi
A rendőrök nagy erőkkel keresik a Dombóvárról eltűnt nőt
Eltűnt Pozsonyi Szabina Kitti
