Hírek
2014. Január 09. 08:13, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: Szabó Csaba
Dombóvári Karatesuli évzáró ünnepség
A korábbi évek szokásainak megfelelően az idén is megtartotta évzáró ünnepségét a Dombóvári Karatesuli.
Az eseményen az egyesület 49 tagja volt jelen, amikor a 2013. év értékelését követően a 10 legjobb teljesítményt nyújtó versenyző könyvjutalmat kapott, míg közülük ezúttal is kiosztásra kerültek az év legjobb fiú és leány sportolóinak járó címek is.
Az éves teljesítménye alapján, leány kategóriában ismét Lengyel Dorka, míg a fiúknál ezúttal Fehér Zsolt lett a dicső cím tulajdonosa.
Lengyel Dorka 2013-ban mindkét egyéni számot megnyerte a Magyar Bajnokságon, az Európa Bajnokságon formagyakorlatban ötödik, míg a Világbajnokságon Szerbiában bronzérmes lett küzdelemben, formagyakorlatban pedig a nyolc közé jutott.
Fehér Zsolt a Magyar Bajnokságon egy-egy arany- és ezüstérmet nyert, az Európa Bajnokságon küzdelemben harmadik, a Világbajnokságon pedig formagyakorlatban ötödik helyen végzett.
Könyvjutalmat kapott: Lengyel Dorka, Bántó Adrienn, Bite Bettina, Szabó Klára, Fehér Zsolt, Hrotkó Tiziánó, Regenyei Ákos, Somogyi Ákos, Szabó Kristóf és Vercz Krisztián
Gratulálunk Nekik!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 14. 14:00, szombat | Életmód
A Quimby új dalokkal készül márciusi jubileumi koncertjére
2026. Február 14. 12:00, szombat | Külföld
Donald Trump ismét közzétette azt a bejegyzését, amiben Orbán Viktort támogatja
Donald Trump amerikai elnök megismételte pénteken az Orbán Viktor magyar miniszterelnököt támogató múlt heti internetes bejegyzését.
2026. Február 14. 11:00, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Megvan az Újpest idei első győzelme
Az Újpest hazai pályán 2–1-re nyert a tizenegyest hibázó Debrecen ellen a labdarúgó Fizz Liga 22. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén, és ezzel megszerezte idei első győzelmét.

