Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2019. Szeptember 12. 11:30, csütörtök | Helyi
Forrás: Dombó Média

Hat érmet gyűjtöttek az ifjú dombóvári karatékák

Hat érmet gyűjtöttek az ifjú dombóvári karatékák

A Magyar Karate Szakszövetség szeptember 7-én első alkalommal rendezte meg a WKF Vidék Bajnokságot, aminek Szarvas volt a helyszíne.

A budapesti egyesületeken kívül az ország minden részéből mintegy 20 klub több mint 200 versenyzője érkezett a megmérettetésre, melyen a Dombóvári Karatesuli Egyesület három tehetséges fiatalja is tatamira lépett.
Szabó Csaba edző remekül felkészítette tanítványait, akik egyéniben három ezüst- és két bronzérmet szereztek, csapatban pedig aranymedáliát érdemeltek ki. A legjobban Lakatos Lukács szerepelt, akik kétszer léphetet fel a dobogó második fokára. Nem sokkal maradt el tőle Kovács Adriána, aki egyszer-egyszer második és harmadik lett. Szabó Dorottya ezúttal kümitében harmadikként, katában pedig ötödikként végzett.

Egyéni eredmények:
12 évesek formagyakorlata: 2. Lakatos Lukács
12 évesek küzdelme: 2. Lakatos Lukács
14 évesek formagyakorlata: 3. Kovács Adriána, 5. Szabó Dorottya
14 évesek küzdelme: 2. Kovács Adriána, 3. Szabó Dorottya

Csapat eredmények:
14 évesek formagyakorlata: 1. Kovács Adriána-Szabó Dorottya-Lakatos Lukács

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi

Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén

Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!

2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi

Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora

Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai

2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi

Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.

Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon

2026. Július 20. 12:00, hétfő | Helyi

Augusztus 1-jétől ismét vonattal lehet utazni Dombóvár és Komló között

Augusztus 1-jétől ismét vonattal lehet utazni Dombóvár és Komló között, ezen a vonalon az utasok 400 forintos, kedvezményes, fedélzeten vásárolható jegyet válthatnak