Hírek
2013. Május 18. 12:00, szombat |
Helyi sport
Forrás: Szabó Csaba
Ippon Shobu Karate Diákolimpia országos döntő
Ismét jól szerepelt a Dombóvári Karatesuli három főből álló csapata, a Százhalombattán megrendezett országos diákolimpián, ahol 46 egyesület 335 sportolója 581 versenyszámban mérte össze tudását.
A rendkívül magas színvonalú versenyről egy bronzérem mellett, számos értékes helyezéssel térhettek haza fiataljaink városunkba.
Részletes eredmények:

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

