Hírek
2014. Május 06. 10:32, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: www.colourbox.com
Porcelánt loptak a betörők Dombóváron
A Dombóvári Rendőrkapitányság vádemelési javaslattal zárta le a nyomozást.
Dombóváron 2014. február 28-án 17 óra 30 perc és 2014. március 1-én 13 óra 30 perc között ismeretlen tettesek az ajtó befeszítésével bementek egy családi házba és onnan porcelán díszeket tulajdonítottak el.
A sértett feljelentése alapján nyomozás indult. A rendőrök az ügyben a 20 éves dombóvári V. Pétert és a vele egy címen lakó 22 éves dombóvári N. Balázst lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Mindkét gyanúsított beismerte a bűncselekmény elkövetését. V. Péter jól ismerte a sértettet, korábban többször is segített neki a ház körüli munkákban. A betöréses lopást N. Balázs követte el, míg V. Péter az eltulajdonított porcelánok értékesítését intézte, de nem járt sikerrel, ezért a holmit elrejtette, ahonnan az ismeretlen körülmények között eltűnt.
A Dombóvári Rendőrkapitányság a nyomozást 2014. április 30-án befejezte, a nyomozás iratait a Dombóvári Járási Ügyészségnek vádemelési javaslattal átadta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.
2026. Január 16. 09:28, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
2026 első műtárgyának Kittenberger Kálmánról készült fényképet választottak
2026. Január 14. 18:54, szerda | Helyi
Január végéig tehetnek javaslatot az idei dombóvári helyi elismerésekhez
A felterjesztések formanyomtatványai a Városházán (Szabadság utca 18.) igényelhetők, illetve letölthetők az önkormányzat honlapjáról – dombovar.hu – az Önkormányzati hírek között elérhető részletes felhívásból.
2026. Január 12. 08:19, hétfő | Helyi
Közgyűlés és horgászbál lesz január 17-én Dombóváron
A Dombóvári Horgász Egyesület január 17-én tartja közgyűlését, este pedig horgászbált is szerveznek a dombóvári művelődési házban

