Hírek
2012. Május 08. 07:15, kedd |
Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress
Próba közben csaptak fel a lángok a Kolibri színpadán
Tűz ütött ki próba közben a fővárosi Kolibri Színház színpadán. A füsttel telítődött épületet húsz embernek kellett elhagynia, a lángokat megfékezték.
Hétfőn délután, próba közben csaptak fel a lángok a VI. kerületi Jókai téren lévő színházban. A színpadon a függöny és a közelben lévő díszletek gyulladtak meg. A színház dolgozói porral oltókkal megfékezték a lángokat, az oltást a tűzoltók fejezték be. A füsttel megtelt épületet húsz embernek kellett elhagynia, a tűzeset során senki nem sérült meg.
HavariaPress / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

