Hírek
2021. Május 16. 13:02, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Próbababával együtt lopta a ruhákat

A férfi egy napon belül kétszer is elvitte egy üzlet elől a kiállított ruhadarabokat.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság II. Kerületi Rendőrkapitányságán lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást F. Sándor ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a 49 éves férfi 2021. május 11-én 12 óra körül egy II. kerületi bevásárlóközpont egyik ruhaboltja elől ellopott egy próbababát a rajta lévő ruhával együtt. Sikerén felbuzdulva másnap visszament, és ismét szerencsét próbált, de a bolt egyik alkalmazottja utána futott és a rendőrök kiérkezéséig visszatartotta. A korábban ellopott nadrágot a rendőrök megtalálták a férfinél, aki arra már nem emlékezett, hogy a próbababát hová tette, mert elmondása szerint ittas volt - közölte a rendőrség.
Az elfogás után a férfit a kerületi rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók kétrendbeli lopás vétség megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. Az eljárást a továbbiakban a XI. Kerületi Rendőrkapitányságon fogják folytatni, mert ott F. Sándor ellen – korábbi bolti lopások miatt – üzletszerűen elkövetett lopás vétség miatt már van folyamatban egy eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.