Hírek
2016. Június 01. 07:39, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Rálőttek egy biztonsági őrre egy társasházban a fővárosban
Gázriasztó fegyverrel lőttek rá háromszor egy biztonsági őrre a főváros harmadik kerületében lévő egyik társasházban - közölte a rendőrség kedden a saját honlapján.
A közlemény szerint egy bejelentő telefonon jelezte, hogy a testvére megfenyegette őt és éppen az óbudai Lajos utcai lakása felé tart, vélhetően fegyverrel.
A társasházban dolgozó egyik biztonsági őr megpróbálta feltartóztatni az 52 éves férfit, aki elővette a fegyverét és rálőtt. Az őr könnyebben megsérült.
A rendőrök a férfit a helyszín közelében elfogták és megtalálták a fegyverét is. Elszámoltatása folyamatban van - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

