Hírek
2018. Február 26. 12:44, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Rendőri intézkedés közben meghalt egy férfi Zalában
Rendőri intézkedés közben rosszul lett, majd az újraélesztési próbálkozások ellenére meghalt egy férfi hétfő reggel Karmacs közelében - közölte a rendőrség honlapján a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A helyi körzeti megbízott reggel nyolc óra körül lett figyelmes Zalaköveskút és Karmacs között az út szélén álló kocsira. A vezetőt ellenőrizte, amikor az rosszul lett és eszméletét vesztette.
A rendőr azonnal értesítette a mentőket, egy arra haladó jármű vezetőjének segítségével pedig megkezdte a férfi újraélesztését. A próbálkozások ellenére a 62 éves csabrendeki férfi meghalt.
A keszthelyi rendőrkapitányság vizsgálja a haláleset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.

