Hírek
2019. Augusztus 10. 07:21, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőrkutya talált meg egy elszökött 9 éves a kislányt

A 9 éves kisgyerek otthonról szökött meg.
A Tevékenység-irányítási Központba augusztus 8-án este fél kilenckor a kislány édesanyja tett bejelentést, hogy a gyereke kiszökött XI. kerületi lakásukból.
Az újbudai járőrök, a Bűnügyi Technikai Osztály Kutyavezetői Alosztály és a Bűnügyi Bevetési Osztály rendőrei azonnal keresni kezdték a gyermeket, akit Szilágyi Szilárd főtörzsőrmester Odin nevű labrador szolgálati kutyája talált meg. A kislány egy autó mögött kuporgott, és elmondta a rendőröknek, hogy a környékbeli utcákban sétált. A járőrök hazavitték a gyereket, akinek szerencsére az ijedségen kívül más baja nem esett, épségben átadták az édesanyjának.
Odin, a két és fél éves nyomkövető labrador május óta teljesít szolgálatot a Budapesti Rendőr-főkapitányság kötelékében, de már a második elkóborolt kisgyereket találta meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld
Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten
A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.