Hírek
2017. Augusztus 03. 11:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Rendőrnek adta ki magát egy rabló Miskolcon
A rendőrök fél órán belül elfogták azt a támadót, aki Miskolcon magát rendőrnek kiadva rátámadt egy férfira, és telefonját erőszakkal elvette
- közölte Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel csütörtökön. A tájékoztatás szerint a 32 éves miskolci lakos egy 56 éves férfira támadt rá, egy igazolványt felmutatva rendőrnek adta ki magát, majd a sértett értékeit annak zsebéből a földre dobálta, és erőszakkal elvette a telefonját.
A sértett nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett a támadás következtében.
A rendőrség rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást, és kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását.
A rendőrség felhívja a lakosság figyelmét, hogy a rendőrség hivatásos állományú tagját egyenruhája, illetve fényképes szolgálati igazolványa, valamint öt számot tartalmazó szolgálati jelvénye igazolja - tette hozzá Dobi Tamás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

