Hírek
2011. Április 15. 21:30, péntek |
Helyi
Forrás: Dombóvári Rendőrkapitányság
Rendőrök, tűzoltók, mentők és katasztrófavédők vonulnak fel
Holnap, szombaton kilenc órakor, a dombóvári tűzoltóság épületétől indul az a menet, amelyben a címbeli szervek helyi egységeinek járművei járják be a várost. Valami nem hétköznapi látványra kíváncsi? Tartózkodjon kb. 9.30-ig valah
A menet útvonala: Köztársaság utca – Teleki utca – Hunyadi tér – Szabadság utca – Arany János tér – Szabadság utca – Hunyadi tér – Népköztársaság útja – Európa út – Fő utca – Erkel Ferenc utca – Udvari V. utca – Köztársaság utca – 6532-es sz. út (Gunarasi út) – Gunaras.
Minden érdeklődőnek jó nézelődést kívánunk.
Rajtunk kívülálló okok miatt a felvonulás korábban indult és fejeződött be. Olvasóink szíves elnézését kérjük.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Március 04. 16:45, szerda | Helyi
Az Őszikék Idősek Klubja szeretettel várja a dombóvári időseket
Gondolkodást serkentő foglalkozásokon, memóriát fejlesztő programokon lehet részt venni a Dombóvár, Szabadság u. 8. alatti idősek klubjában.
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.
2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi
Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet
Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban

