Hírek
2019. Június 12. 07:10, szerda |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Rengeteg kokaint találtak halkonzervek közt Szentpéterváron
Négyszáz kilogramm kokaint foglaltak le a szentpétervári kikötőben egy Ecuadorból érkezett, halkonzervvel megrakott konténerben - közölte szerdán az orosz vámhatóság sajtószolgálata.
A műanyagzacskókba csomagolt szállítmányt kedden fedezték fel. A hatóság által kiadott kommüniké szerint a több mint 2,5 millió adagnyi kábítószer értéke mintegy 4,5 milliárd rubel (19,8 milliárd forint).
A szállítmányt a vámhatóság és a belügyminisztérium regionális kábítószer-ellenes szolgálatainak együttműködése eredményeként sikerült lefoglalni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 16:00, hétfő | Külföld
Iráni konfliktus - Az izraeliek elsöprő többsége szerint Irán nyerte meg a háborút
2026. Június 21. 09:00, vasárnap | Külföld
Irán bejelentette a Hormuzi-szoros lezárását
Irán legfelsőbb közös katonai parancsnoksága szombaton bejelentette a Hormuzi-szoros újabb lezárását a hajóforgalom elől - számolt be a Mehr iráni állami hírügynökség.
2026. Június 19. 11:00, péntek | Külföld
Ukrajnai háború – Az eddigi legnagyobb dróncsapás érte Moszkvát
Három nap alatt másodszor érte ukrán dróntámadás a Moszkvai Olajfeldolgozó Gyárat (MNPZ), de a keddivel ellentétben csütörtökön már több pilóta nélküli repülőszerkezet is eltalálta a létesítményt.

