Hírek
2014. Január 14. 12:02, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: www.smokernewsworld.com
Rosszul lett a füves cigitől

Marihuánás cigarettát szívott társaival egy fiatalember, de rosszul
lett tőle. A rendőrség nyomozást rendelt el.
Marihuánás cigarettát szívott egy 14 éves és két 16 éves dombóvári fiatalember 2014. január 13-án 11 óra körüli időben Dombóváron. A cigaretta szívását követően az egyik fiú rosszul lett és arccal a földre esett. Az esés következtében az arca könnyebben megsérült. A közelben dolgozó munkások értesítették a rendőrséget és a mentőket. Az egyenruhások igazoltatták a fiatalokat, akik elmondták, hogy füves
cigit szívtak és attól lett rosszul az egyik fiú. A sérültet a mentők kórházba szállították, két társát a rendőrök előállították.
A három fiatalember ellen kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendelt el nyomozást a Dombóvári Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 13. 11:58, kedd | Helyi
Lakástűz volt Dombóváron
Újabb lakástűzhöz riasztották a vármegyei tűzoltókat, ezúttal Dombóvárra siettek a beavatkozóegységek.
2025. Május 12. 11:02, hétfő | Helyi
Rendőrségi tanácsosi címet vehetett át Erős Viktor, a Dombóvári Rendőrkapitányság körzeti megbízottja
Az elismerést hosszú idő óta tartó kiemelkedő tevékenységéért érdemelte ki.
2025. Május 08. 08:41, csütörtök | Helyi
Borversenyt tartottak Gyulajon
A helyi önkormányzat szervezésében május 7-én megtartották a gyulaji gazdák hagyományos borversenyét.
2025. Május 07. 10:00, szerda | Helyi
„Amerre a labda gurult, arra mentem én is.” - Buzánszky Jenő
Május 4-én volt 100 éve, hogy Buzánszky Jenő, az Aranycsapat hátvédje Újdombóváron megszületett. Ebből az alkalomból három helyszínen szerveztek megemlékezést a városban.