Városlista
2025. március 21, péntek - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2011. Július 25. 07:49, hétfő | Bulvár
Forrás: Story Online

Rövid pórázon tartják Szabó Győzőt

Rövid pórázon tartják Szabó Győzőt

Idén lehet, hogy elmarad a szokásos motorozás a színész számára, hiszen most a családja és nemrég született kisfia mellett a helye.

Évek óta minden nyáron a búvárkodásé és a motorozásé a főszerep Szabó Győző életében. Idén azonban fordult a kocka, hiszen megszületett a színész második gyermeke Mihály Simon, aki igencsak felforgatta édesapja életét. Győző természetesen szívesen enged a csábításnak, mert tudja, most itthon van a helye a családdal. Azt azonban elárulta, megpróbál majd egy hétre kimenőt kérni párjától, aki érthető módon maga mellett szeretné tudni őt.

Címkék: szabó győző

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 21. 07:31, péntek | Bulvár

Kiugró mértékben nőtt a zenei streaming bevétele Magyarországon

Kiugró mértékben, több mint 2,6 milliárd forinttal nőtt tavaly a zenei streaming magyarországi bevétele.

2025. Március 19. 07:40, szerda | Bulvár

Tüzet gyújtva akart világítani egy fiú, de autók gyulladtak ki

A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy fiatalkorú fiú ellen gondatlan közveszély okozásának vétsége miatt. A fiatal kukázás közben tüzet gyújtva akart világítani, de kiégtek a hulladéktárolók, és a parkoló járművek.

2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár

A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó

A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.