Hírek
2023. Január 16. 08:20, hétfő |
Helyi
Forrás: Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Sarokcsiszolóval akarták levágni egy autóról a katalizátort Sásdon
Sásdon, a Rákóczi Ferenc utcában sarokcsiszolóval levágták egy autó kipufogóját január 11-én este.
A gyanú szerint a katalizátort akarták ellopni, azonban a jármű tulajdonosa megzavarta őket, ezért elmenekültek a helyszínről.
A rendőrök a beszerzett adatok alapján beazonosították a feltételezett elkövetőket, majd elfogták és előállították őket a rendőrkapitányságra.
Az eljárás során annak is felmerült a gyanúja, hogy a két férfi január 9-én Mánfán, a Kaposvári útnál levágta és eltulajdonította egy autó katalizátorát.
A nyomozók mindkét bűncselekmény vonatkozásában gyanúsítottként hallgatták ki őket, majd mindkettőjüket őrizetbe vették.
Ellenük lopás vétség kísérlete, valamint lopás bűntettének elkövetése miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 12:00, csütörtök | Helyi
Élő hal vásár Attalán – péntekenként friss hal közvetlenül a termelőtől
Minden pénteken 9 és 12 óra között élő hal vásár Attalán
2026. Május 14. 07:38, csütörtök | Helyi
Orvvadászat miatt nyomoznak a dombóvári rendőrök
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.
2026. Május 13. 10:29, szerda | Helyi
40 éve a tűzvédelmi szolgáltatásban Dombóváron
A dombóvári tűzoltóság megalakulásának 150. évfordulója alkalmából elismerésben részesült BERTA MÁRTON ISTVÁNNÉ több évtizedes megbízható, magas színvonalú munkásságáért.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

