Hírek
2017. Január 07. 11:39, szombat |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Sikerült ellopnia a hangszórót, de végül rátaláltak
A Dombóvári Rendőrkapitányság eljárást indított lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt.
Az ügyben egy helyi áruház biztonsági őre tett bejelentést a rendőrségre, mivel 2016. december 13-án azt észlelték, hogy egy ruházati részlegen található farmer nadrág zsebében egy hangprojektor üres doboza van elrejtve, amelyből a hangszórót ismeretlen tettes eltulajdonította.
A rendőrök a nyomozás eredményeként a napokban azonosították a feltételezett elkövetőt, egy 19 éves dombóvári fiatalembert. A férfit gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során beismerte a bűncselekmény elkövetését, valamint elmondta, hogy a hangprojektort időközben már továbbadta.
Az ügyben a további eljárást - a terhelt szabadlábon hagyása mellett- a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.
2026. Január 16. 09:28, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
2026 első műtárgyának Kittenberger Kálmánról készült fényképet választottak
2026. Január 14. 18:54, szerda | Helyi
Január végéig tehetnek javaslatot az idei dombóvári helyi elismerésekhez
A felterjesztések formanyomtatványai a Városházán (Szabadság utca 18.) igényelhetők, illetve letölthetők az önkormányzat honlapjáról – dombovar.hu – az Önkormányzati hírek között elérhető részletes felhívásból.
2026. Január 12. 08:19, hétfő | Helyi
Közgyűlés és horgászbál lesz január 17-én Dombóváron
A Dombóvári Horgász Egyesület január 17-én tartja közgyűlését, este pedig horgászbált is szerveznek a dombóvári művelődési házban

