Városlista
2025. december 2, kedd - Melinda

Hírek

2011. Július 08. 07:53, péntek | Bulvár
Forrás: Story Online

Szabó Győző sokat fogyott

Szabó Győző sokat fogyott

Hónapokkal ezelőtt határozta el Szabó Győző, hogy leadja pluszkilóit. A színész a legjobb úton halad, idáig 10 kilót fogyott.

 

 A változást a Mokka műsorvezetője, Demcsák Zsuzsa is észrevette, és "megdicsérte" Győzőt. A színész elmondta, hogy 10 kilóval könnyebb, mint a diéta kezdetén. "Volt egy kis hátsérülésem, és nem tudtam két hétig sportolni, de ez pont annyit jelent, hogy egy-másfél kiló visszajött" - mesélte az így is szép eredménnyel büszkélkedhető Győző, aki nem csupán vékonyabb, de izmosabb is lett.

Győző elmondta, hogy egy új technikával, a TRX-szel edz, amely egy nagyon mobil és látványos technikával működik. A színész arról is mesélt, hogy diétája mellett ez a mozgásforma is segíti látványos fogyásában.

Címkék: szabó győző

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 01. 17:32, hétfő | Bulvár

Elhunyt Kálloy Molnár Péter

A színművész 55 éves volt.

2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár

Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján

Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.

2025. November 29. 09:17, szombat | Bulvár

Magyarország orosz olajcégek érdekeltségeit vásárolhatja meg

2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár

Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek

A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére