Hírek
2021. Február 23. 08:15, kedd |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
Tíz éremmel tértek haza a karatesulisok
Három arany-, négy ezüst- és három bronzérmet szereztek a Dombóvári Karatesuli versenyzői Hajdúnánáson.
A Dombóvári Karatesuli február 13-án a XI. Hódos Imre Kupán vett részt Hajdúnánáson. A meghívásos versenyen húsz egyesület százötven versenyzője mérte össze tudását, ahol ismét jól szerepelt a dombóvári szervezet csapata.
Részletes eredmények:
Szőcs Patrik 1 arany, 1 ezüst- és 1 bronzérem,
Ács Zsombor 1 arany- és 1 bronzérem,
Ruzsicska Kristóf 3 ezüstérem,
Tóth Dominik két ötödik helyezés.
Ács Zsombor, Ruzsicska Kristóf, Szőcs Patrik 1. hely csapat küzdelem
Ács Zsombor, Ruzsicska Kristóf, Szőcs Patrik 3. hely csapat formagyakorlat
GRATULÁLUNK!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 07:00, kedd | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Május 18. 19:38, hétfő | Helyi
Fegyver helyett futócipő - interjú a dombóvári századossal
Sebők Attila százados a Dombóvári Rendőrkapitányság bűnügyi helyszínelőjeként ma már nemcsak a nyomokat kutatja megszállottan, hanem a kilométereket is.
2026. Május 15. 14:53, péntek | Helyi
Buzánszky 101 – Futballal és emlékekkel tisztelegtek Dombóváron az Aranycsapat legendája előtt
Buzánszky Jenő olimpiai bajnok labdarúgó, az Aranycsapat tagja idén ünnepelte volna 101. születésnapját.
2026. Május 14. 07:38, csütörtök | Helyi
Orvvadászat miatt nyomoznak a dombóvári rendőrök
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.

