Hírek
2022. Január 01. 19:16, szombat |
Helyi
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több eljárást indított a rendőrség pirotechnikai termékek miatt
Szilveszter éjféltől országszerte reggel 6 óráig 14 emberrel szemben indított eljárást a rendőrség pirotechnikai termékkel kapcsolatos szabálysértés miatt
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
A rendőrség információi szerint ezen termékek felhasználásához kapcsolódóan 1 súlyos és 5 könnyű sérüléssel végződő baleset történt.
Közleményükben azt írták: Győr-Moson-Sopron megyében Bakonyszentlászlón robbant fel egy tűzijáték egy férfi kezében, aki emiatt súlyos sérülést szenvedett.
Szolnokon, Nyírcsaholyban, Nemeskoltán és Ajkán okozott könnyű sérülést a felhasználójának egy-egy tűzijáték nem megfelelő működtetése.
Békés megyében egy ingatlan redőnyén, Vas megyében egy autó oldalán keletkezett kár tűzijáték miatt - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 17. 11:18, kedd | Helyi
A rendőrök nagy erőkkel keresik a Dombóvárról eltűnt nőt
Eltűnt Pozsonyi Szabina Kitti
2026. Február 13. 14:00, péntek | Helyi
Apa és fia a dombóvári Fekete István Múzeumot képviselték a FEHOVÁ-n
„Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete.” (Fekete István)
2026. Február 13. 13:02, péntek | Helyi
Az oldalára dőlt egy kamion Mágocs külterületén
Az oldalára dőlt egy terményt szállító kamion csütörtök reggel Mágocs külterületén
