Hírek
2020. Január 22. 09:58, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 30 milliót sikkasztott el egy pécsi valutaváltó
Jelentős értékre elkövetett sikkasztás miatt vádat emelt a Pécsi Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki több mint 32 millió forintot sikkasztott el egy pécsi valutaváltó alkalmazottjaként
– tájékoztatta a Baranya megyei főügyész szerdán az MTI-t. Varga-Koritár György közölte: a pécsi vádlott tavaly márciusban az esti zárás után vette magához a pénztárak széfkulcsait, és a kasszából több mint 32 millió forintnak megfelelő magyar és külföldi fizetőeszközt vitt el.
A férfi a bűncselekmény elkövetésének éjszakáján elhagyta az országot, és több mint fél évig bujkált a hatóságok elől. Időközben a pénzt elköltötte, majd tavaly októberben feladta magát a rendőrségen, és azóta letartóztatásban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld
Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.
2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld
Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között
Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni

