Hírek
2018. Január 18. 16:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Többfelé havazhat a hétvégén is
A hétvégén is többször várható csapadék: esőre, ónos esőre, havazásra is készülni kell - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken erősen felhős vagy borult lesz az ég, napközben főként az ország déli felén várható több helyen eső. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire mínusz 1 és plusz 5, a legmagasabb hőmérséklet általában 3-8 fok között valószínű.
Szombaton hajnalban a keleti határszélen lehet eső, havas eső, majd átmeneti szünet után este északon előfordulhat néhol havazás, nyugaton eső, havas eső. Helyenként a szél is megerősödik, de legalább pár órára mindenhol kisüt a nap. A leghidegebb órákban mínusz 5 és 0, napközben plusz 1-6 fok között alakul a hőmérséklet.
Vasárnap reggel délen néhol ónos eső is lehet. Délelőtt többfelé várható havazás, délután már csak főleg keleten lehet hó, a Dél-Alföldön havas eső. Emellett a Dunántúlon is lehet egy-egy hózápor. Többfelé megerősödhet a szél. A minimumhőmérséklet mínusz 5 és 0 fok között valószínű. A nappali maximumok 0 és plusz 5 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 13:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: amíg Pócs János a megújult Fidesz arca, addig könnyű dolgunk lesz
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
OGY - Országos rendőr-főkapitány-jelölt: emberközpontú és eredménycentrikus rendőrség kialakítása szükséges
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
Becsei András: szakmai javaslatokat készít a bankszövetség a kamatsop jövőjéről
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni

