Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2011. Február 01. 20:09, kedd | Helyi
Forrás: Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság

Tud valamit Alexandráról? Szóljon a rendőrségnek!

Tud valamit Alexandráról? Szóljon a rendőrségnek!

A Kaposvári Rendőrkapitányság közigazgatási eljárást folytat az 1995-ben Pécsen született Moczár Alexandra bakonyai lakos eltűnésének ügyében, aki engedély nélkül távozott a gondozására és nevelésére szolgáló kaposvári gyermeko

A fiatalt korábban Pécsen igazoltatták, ezért feltehetően jelenleg is ott tartózkodik.

Alexandra kb. 160-165 cm magas, vékony testalkatú, barna szemű, félhosszú festett vörösesbarna színű haja van. Eltűnésekor farmernadrágot és fekete kabátot viselt.A rendőrség kéri, hogy aki információval rendelkezik a képen látható Moczár Alexandra tartózkodási helyéről, az tegyen bejelentést a Kaposvári Rendőrkapitányság ügyeletére a 82/502-700-as telefonszámon, vagy az ingyenesen hívható 107-es, 112-es segélyhívó számokon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 10:06, csütörtök | Helyi

Tűzeset volt egy dombóvári lakóháznál

Kigyulladt egy lakóház tetőszerkezete szerda délután Dombóváron, a Móricz Zsigmond utcában.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 22. 00:00, szerda | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható

Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi

Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban

Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.