Hírek
2011. Szeptember 17. 14:13, szombat |
Külföld
Forrás: OrientPress
Ukrajnát kikerülve juthat orosz gázhoz Európa
Az oroszországi Szocsiban aláírták a Déli Áramlat gázvezeték részvényesi megállapodását. Ebben azt részletezik, hogy a projektben résztvevő cégek milyen arányban vesznek részt a befektetésben.
A legnagyobb tulajdonos 50 százalékkal az orosz Gazprom lesz. A Déli Áramlat gázvezeték Ukrajnát elkerülve juttat majd orosz gázt Európába. A vezetéket a tervek szerint 2015 végén helyezik üzembe. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 12:00, péntek | Külföld
Megdőlt a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában
Megdőlt szerdán a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában.
2026. Június 26. 10:41, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll
A Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön
2026. Június 25. 11:45, csütörtök | Külföld
Ukrajna háború - Tüzet okozott egy ukrán dróntámadás egy dél-oroszországi olajbázison
Tüzet okoztak a krasznodari régió poltavai olajbázisán egy drón lezuhant roncsai - közölte Alekszandr Haritonov, a Kraszoarmejszki járás vezetője csütörtökön a Max-csatornáján.

