Hírek
2020. December 07. 14:39, hétfő |
Helyi
Forrás: Papp Ákos
Versmondásért ajándék járt a Mikulástól
Egy civil szervezet szervezésében jött létre 2020. december 6-án este Dombóváron az a program, ahol gyermekek találkozhattak a mikulással.
Versmondásért cserébe kisebb édesség ajándékkal lepte meg a gyerekeket. Természetesen a legkisebbeknél a mikulás eltekintett a szavalástól, ők megkapták az apró édességet, szaloncukrot vagy csokit.

De úgy gondolom, nem is ez volt a fontosabb, hanem az hogy a Mikulással való találkozás nagy örömöt szerzett a gyerekek szívében.
A Mikulással Dombóváron a Tesco áruházban és a Művelődési ház előtt találkozhattak a városlakók.
Volt, aki az ablakból vette észre és szaladt oda hozzá gyermekével.
Bízom benne, hogy örömöt sikerült szereznem a gyerekeknek ezzel a hirtelen jött civil mikulás akcióval.
És köszönöm a Mikulásnak is, hogy hirtelen sikerült vele összefogni, hogy segítse az akciót.

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek és bízom benne, a következő alkalommal már előre tudom tájékoztatni a szülőket a kis akcióról és pontos időt és helyszínt tudunk biztosítani arra, hogy a Mikulással találkozzanak a kicsik!
Jövőre találkozunk!
Papp Ákos civil szervező
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 28. 08:17, kedd | Helyi
Gyászhír
Mély megrendüléssel és fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Szente Norbert életének 38. évében tragikus hirtelenséggel elhunyt.
2025. Október 27. 15:16, hétfő | Helyi
Jótékonysági batyus bált szervez a Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Platán Otthon
A zenéről és a jó hangulatról a The Connector zenekar gondoskodik.
2025. Október 27. 10:22, hétfő | Helyi
Elnöki dicséretben részesült Horváth János dombóvári polgárőr
A kábítószer-kereskedelem felszámolása érdekében végzett kiemelkedő közterületi szolgálatért részesült az elismerésben.
2025. Október 25. 09:00, szombat | Helyi
Szent Vendelre emlékeztek a göllei temető kápolnájánál
Október 20-án Szent Vendelre emlékeztek a göllei temető kápolnájánál. A búcsúi szentmisét dr. Kormon József ny. pécsi plébános, tanár és Szász Gyula plébános celebrálták.

