Hírek
2016. Május 22. 09:11, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti
Vonattal ütközött egy személyautó, a sofőr meghalt
Vonattal ütközött egy személyautó Dabas és Hernád között vasárnap hajnalban. Az autó vezetője a helyszínen életét vesztette - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint a személyautó és a Lajosmizse és Budapest között közlekedő vonat eddig tisztázatlan okból és körülmények között ütközött össze az Öregországúti átjárónál. A Dabasi Rendőrkapitányság vizsgálja a baleset körülményeit.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapja szerint a vonat mintegy száz méterrel tolta el az átjárótól az autót. A vonat utasai közül senki sem sérült meg.
A hatósági helyszínelés idejére a két állomás között a vágányt lezárták, ezért ott várhatóan vonatpótló buszok fognak közlekedni. Forgalomba állásukig a Budapest-Lajosmizse vonalon 120-140 perces késésekre kell számítani - közölte a Mávinform az MTI-vel. Tájékoztatása szerint a baleset idején a fénysorompó üzemszerűen működött az átjárónál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Január 11. 09:21, szombat | Kék hírek
Vádat emeltek egy cukrásztanoncokat zaklató férfival szemben
Vádat emeltek egy cukrászüzemben oktatóként dolgozó férfival szemben, aki a hozzá tanulóként beosztott diáklányokat zaklatta
2025. Január 11. 09:16, szombat | Kék hírek
Négy perccel a katasztrófa előtt leálltak a dél-koreai repülőgép adatrögzítői
A dél-koreai Muan repülőtéren december 29-én balesetet szenvedett Jeju Air repülőgép fedélzeti adatrögzítője és a pilótafülke hangrögzítője leállt körülbelül négy perccel a betonfalnak ütközés előtt
2025. Január 08. 10:08, szerda | Kék hírek
Vásároljon maketteket a NAV-tól
Árverésre bocsát a Veszprém megyei adóhatóság mintegy 40 makettet.
2025. Január 02. 08:47, csütörtök | Kék hírek
Legalább tíz embert megölt a montenegrói ámokfutó, aki önmagával is végzett
Legalább tíz embert, köztük két gyermeket ölt meg, majd önmagával is végzett az ámokfutó, aki a montenegrói Cetinjében lövöldözött szerdán - közölte Danilo Saranovic montenegrói belügyminiszter.