Tóth Lili Anna óriási egyéni csúcsa is kevés volt a döntőbe jutáshoz
2021. Augusztus 01. 09:15, vasárnap | Helyi

A dombóvári születésű atléta hetedik helyén ért célba.

Irány Tokió?
2020. Április 16. 19:37, csütörtök | Helyi

A Dombóvári 21 éves Tóth Lili Anna az utanpotlassport.hu oldalon beszélt karrierjéről, a céljairól, és persze arról, hogy a tokiói olimpia egyéves halasztásából még jól is kijöhet.

Tóth Lili Anna jól teljesített a nemzetközi mezőnyben
2019. Augusztus 14. 08:59, szerda | Helyi

A 3000 méteres síkfutásban Tóth Lili Anna indult magyar színekben.

Hollandiában győzött a volt dombóvári atléta
2019. Június 26. 14:05, szerda | Helyi

A hollandiai Nijmegenben június 15-én rendezték meg a „A jövő atlétikai generációja” elnevezésű nemzetközi versenyt, melyen egy olyan futó is rajthoz állt, aki Dombóváron ismerkedett meg a sportággal.

Tóth Lili Anna első győzelme a felnőttek között
2018. Június 28. 08:23, csütörtök | Helyi

Június 22. és 24. között Székesfehérváron bonyolították le a 123. Magyar Felnőtt Országos Szabadtéri Pályabajnokságot, melyen egy Dombóváron nevelkedett versenyző szép sikereket ért el.

Tóth Lili Anna nagyszerű eredményekkel búcsúzott Dombóvártól
2017. Szeptember 26. 08:07, kedd | Helyi

A sokszoros korosztályos magyar bajnok, Ifjúsági Olimpiai 3.helyezett akadályfutó, a Corvinus Egyetem nappali tagozatos hallgatója lett, így a Budapesti Honvéd színeiben sportol tovább.

Felnőtt bajnoki érmek Székesfehérvárról
2016. Augusztus 01. 17:26, hétfő | Helyi

A Dombóvári VASE két versenyzőjét indította: sprinter számokban Papp Bencét (1999), távfutó számokban Tóth Lili Annát (1998).

Új junior országos csúcsot futott Tóth Lili Anna
2016. Július 23. 13:17, szombat | Helyi

Lili új junior országos csúccsal: 10:04,17 p. a tizedik helyen ért célba a 3000 m akadály döntőjében.

Tóth Lili Anna döntőben a világbajnokságon
2016. Július 20. 08:35, szerda | Helyi

Tóth Lili Anna döntőbe került 3000 méter akadályfutásban a junior atlétikai világbajnokságon Bydgoszczban.

Tóth Lili Anna aranyérmes a felnőttek között
2015. Október 27. 17:30, kedd | Helyi sport

Megkezdődött a Mezei Liga futósorozat Békéscsaba, Póstelek – 2015. október 24.

Tóth Lili Anna hatalmas magyar ifjúsági csúcsot futott
2015. Szeptember 09. 11:40, szerda | Helyi sport

11 éves csúcsot döntött meg 3000 m akadályon a versenyszámban bemutatkozó 17 éves Tóth Lili Anna. Lili a Szuper Liga döntőjében 37 másodperccel, 10:18,20-ra javította az ifjúsági magyar csúcsot.

Jó kezdés a nyári pihenő után
2015. Augusztus 25. 16:37, kedd | Helyi sport

Augusztus 21-én rendezték Kaposváron az MG Product Kupát, mely liga verseny is volt egyben. Négy dombóvári atléta állt rajthoz a rövid nyári pihenő után.