Városlista
2025. február 14, péntek - Bálint

Hírek

2020. Január 26. 11:59, vasárnap | Kék hírek
Forrás: infovárosok

A bíróságon garázdálkodott egy fiatal

A bíróságon garázdálkodott egy fiatal

A szekszárdi rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be annak az ügynek a vizsgálatát, melyet egy 18 éves helyi férfival szemben folytattak garázdaság vétség elkövetése miatt.

A Szekszárdi Rendőrkapitányságon indítottak büntetőeljárást egy 18 éves helyi férfival szemben, aki január 14-én a járásbíróság egyik tárgyalótermében, majd a folyosón is az ítélethirdetés után másokat megbotránkoztató módon viselkedett. Az esetet követően a férfit gyanúsítottként hallgatták ki garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - közölte a rendőrség.

A szekszárdi rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és a keletkezett iratok bíróság elé állítási javaslattal megküldték a Szekszárdi Járási Ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 13. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében - hívta fel a figyelmet az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. az MTI-nek küldött közleményében.

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt

2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek

Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták

A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi

A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.