Hírek
2016. Május 28. 04:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A budapesti körvasúton gázolt halálra a vonat
Ismeretlen férfit gázolt el a Városliget-elágazás és Kőbánya-teher állomás között a Nyugati pályaudvarról Ceglédre tartó személyvonat péntek délután. A férfi a helyszínen meghalt
- tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t. Kavalecz Imre közölte: a lajosmizsei vonatok csak Kőbánya-Kispestig közlekednek és onnan is indulnak, nem mennek be a Nyugati pályaudvarra.
A Mávinform korábbi tájékoztatása szerint a helyszínelés ideje alatt a vonatok csak az egyik vágányon közlekedhetnek.
Elmondta: a péntek délutáni csúcsforgalomban harminc percet is késhetnek a vonatok. A ceglédi személyvonatnak és az utasoknak várakozniuk kell a nyílt pályán.
Hozzátette: lehetséges, hogy a nagyobb torlódások és késések elkerüléséért néhány monori helyi vonat ideiglenesen kimarad a menetrendből, ez esetben a zónázó vonatok minden állomáson megállnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Belföld
Olajszállítási szerződést kötött a Janaf és a Mol
A horvát olajvezeték-üzemeltető Janaf és a Mol-csoport megállapodást kötött 2,05 millió tonna nyersolaj szállításáról 2026-ra - közölte a horvát társaság csütörtökön.
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.

