Hírek
2018. Április 11. 09:33, szerda |
Helyi
Forrás: Pasha Kft.
A Pasha részesült az Ivanich Antal-díjban 2018-ban

A Pasha 26 éve van jelen megbízhatóan Dombóváron. A magas minőségű szakmai munka és a kiválóságra törekvés mellett mindig fontosnak tartottuk, hogy ne csak egy munkahely legyünk, hanem részt vegyünk a város életében.
Az Ivanich Antal-díj célja annak a dombóvári székhellyel rendelkező gazdálkodó szervezetnek az elismerése, aki vagy amely:
- Dombóvár gazdasági fejlődésének elősegítésében, gazdasági érdekeinek előmozdításában kiemelkedő jelentőségű tevékenységet folytat,
- a lakosság életszínvonalának javításában, szociális jólétének növelésében példaértékű teljesítményt nyújt,
- részt vállal a helyi civil szervezetek, közcélú alapítványok támogatásában, segíti azok céljainak megvalósítását,
- sport- és szórakoztató rendezvényeket szervez, vagy azokat támogat,
- kiemelt figyelmet fordít a természet- és környezetvédelemre, vagy
- egyediségével, egyedülállóságával, újításával, nagy jelentőségű díjjal, PR munkával, vagy egész életművével hozzájárul a város országos vagy nemzetközi hírnevének elmélyítéséhez, öregbítéséhez.
A Pasha 26 éve van jelen megbízhatóan Dombóváron. A magas minőségű szakmai munka és a kiválóságra törekvés mellett mindig fontosnak tartottuk, hogy ne csak egy munkahely legyünk, hanem részt vegyünk a város életében.
Mind a szakmai munkánk során, mind azon túl, tudatosan keressük azokat a lehetőségeket, amelyekkel értéket hozhatunk létre, amellyel közösséget formálhatunk, és amellyel a kollégáink számára többé tehetjük a Pashát egy átlagos munkahelynél.
Ezen értékek biztosítják az alapját annak, hogy a Pasha nem csak egyszerű termelő üzem, hanem az egyik világszintű vezető luxus fehérnemű márka fejlesztője és kizárólagos gyártója, és tudjuk, hogy ennek alapját a kollégáink jelentik: az ő szakmai tapasztalatuk, hozzáállásuk, munkamoráljuk és kitartásuk. Ez a díj is az ő munkájuk elismerése! Ezúton is köszönjük minden Pashás munkáját!
Köszönjük a város vezetésének az elismerést!
www.pashakft.hu
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 07. 10:00, szerda | Helyi
„Amerre a labda gurult, arra mentem én is.” - Buzánszky Jenő
Május 4-én volt 100 éve, hogy Buzánszky Jenő, az Aranycsapat hátvédje Újdombóváron megszületett. Ebből az alkalomból három helyszínen szerveztek megemlékezést a városban.
2025. Május 05. 16:24, hétfő | Helyi
Jelentkezz honvédelmi táborba!
Több, mint egy tábor! Kaland, kapcsolat, kihívás! Kattints az alábbi hirdetésre és jelentkezz május 15-ig!
2025. Május 01. 08:00, csütörtök | Helyi
Elismerte tettét a várongi sírrongáló
A dombóvári rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy 24 éves férfit, aki a várongi temetőben több síremléket is megrongált.