Hírek
2012. Június 15. 12:30, péntek |
Helyi
Forrás: Nagyné Tóth Erzsébet/Kaposszekcsői Közösségi Ház
Az óvodától elbúcsúztak a szekcsői ovisok, de a játéktól nem
Június 7-én és 8-án újból énektől, versektől volt hangos a kaposszekcsői óvoda. A Csiga és a Süni csoport búcsúztatta el az évet. Utóbbiban többen végleg mondtak búcsút az ovinak, hiszen szeptemberben iskolába mennek.
Természetesen mindenki tovább járhat óvodába, aki szeretne, vagy a szülei nem tudják megoldani a napközbeni elhelyezését. Az épület csak júliusban zár be a hivatalos karbantartás idejére.
Ugye milyen jó oviba járni?
Szöveg és fotók: Nagyné Tóth Erzsébet
A Csiga és Süni évbúcsúztatójáról készült fotókért kattintson a lenti képre, a hivatkozásra vagy a kisképek valamelyikére!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. November 03. 00:00, hétfő | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlatai
Best ajánlatok november 3-17-ig! Csapj le a legújabb ajánlatokra!
2025. November 01. 09:00, szombat | Helyi
A maximumot hozta ki magából a Dombóvári Karatesuli 10 fős csapata
Az SKDUN szervezet 2025. október 24-26. között szervezte meg legnagyobb éves versenyét, amelyen 30 ország közel 1300 indulója mérte össze tudását, ahol jelen volt a Dombóvári Karatesuli 10 fős csapata is!
2025. Október 31. 08:00, péntek | Helyi
Előzzük meg a Halottak napi tüzeket
Az elkövetkező napokban várhatóan sokan kilátogatnak a temetőkbe, többen otthon is mécseseket, gyertyákat gyújtanak. Ahhoz, hogy méltó módon emlékezhessünk meg, fontos mindent megtenni a tüzek megelőzéséért.














