Hírek
2022. Július 04. 08:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Elütöttek két rendőrt Nagyharsányban
Két rendőr megsérült egy szombat éjjeli balesetben, amikor egy száguldó autó nem tudott megállni és elsodorta az út mellett álló, közúti ellenőrzést végző rendőröket, valamint szolgálati kocsijukat Nagyharsányban
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A rendőrség vasárnapi közleményében azt írta: a személygépkocsi Siklós felől érkezett, amikor Nagyharsány belterületén a rendőrök közúti ellenőrzés miatt meg akarták állítani.
A nagy sebességgel érkező jármű vezetője későn észlelte a két rendőrt, vészfékezett, de már nem tudott megállni; a gépkocsi kisodródott az útról, nekiütközött az út mellett álló rendőrautónak, és elsodorta a rendőröket is. A balesetben mindkét rendőr megsérült, kórházba vitték őket - olvasható a rendőrségi tájékoztatásban.
A 28 éves gépkocsivezető elismerte a felelősségét a baleset okozásáért, büntetőeljárás indult ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.

