Hírek
2018. Október 16. 13:47, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fegyvereket foglaltak le Miskolcon
Engedély nélkül tartott fegyvereket foglalt le a rendőrség Miskolcon - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel kedden.
Dobi Tamás elmondta: a Miskolci Rendőrkapitányság munkatársai a Terrorelhárítási Központ műveleti egységével közösen végrehajtott hétfői akciójukban több lőfegyvert, vagy annak utánzatát foglalták le egy miskolci ingatlanban.
A rendőrség lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetése ügyében folytat eljárást - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.

