Hírek
2014. Március 27. 15:40, csütörtök |
Helyi
Forrás: NAV, fotó: www.flickr.com
Foglaljon időpontot – intézze gyorsabban ügyeit

A NAV 2012 áprilisában vezette be az internetes ügyfélszolgálati időpontfoglalást, melynek segítségével az ügyfelek egyes adóügyeiket előre egyeztetett időpontban intézhetik.
Tavaly több mint 41 ezren keresték fel a NAV szekszárdi központi ügyfélszolgálatát. A nagy érdeklődés miatt érdemes előre időpontot foglalni az interneten, így elkerülhető a sorban állás, és kevesebb időbe telik az ügyintézés.
A NAV 2012 áprilisában vezette be az internetes ügyfélszolgálati időpontfoglalást, melynek segítségével az ügyfelek egyes adóügyeiket előre egyeztetett időpontban intézhetik. Ügyintézési időpontok foglalására a leggyakrabban intézett ügytípusok esetében van lehetőség: adókártya, adóigazolás, jövedelemigazolás, illetőségigazolás igénylése, ügyfélkapunyitás, egészségügyi szolgáltatási járulékkal kapcsolatos ügyintézés. Időpontot foglalni legfeljebb két hétre előre, és legkorábban a foglalás utáni második napra lehetséges.
A NAV honlapján először ki kell választani, hogy mely ügyfélszolgálatot választja az ügyfél, majd meg kell adnia az intézendő ügy típusát, ezután választhatja ki a számára kedvező, szabad időpontot. Ha az ügyfél megadja e-mail címét, elektronikus visszaigazolást kaphat az időpontfoglalás részletes adatairól. Nemcsak személyesen, hanem meghatalmazott, illetve képviselő által is lehet időpontot foglalni.
Bővebb tájékoztatás kérhető telefonon a NAV Általános Tájékoztató Rendszerén a 06-40/42-42-42-es telefonszámon, valamint ügyfélszolgálatainkon. A legfontosabb tudnivalók a NAV honlapján, a www.nav.gov.hu-n is megtalálhatók.
Mózsik Szilvia
sajtóreferens
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi
Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján
A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.