Hírek
2018. Február 07. 19:31, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Halálra gázolt egy gyalogost egy busz Kecskeméten
Halálra gázolt egy 23 éves nőt egy autóbusz Kecskeméten kora este - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Az autóbusz a Piaristák terén ütötte el a nőt, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. Azt még vizsgálják, hogy pontosan hol történt az ütközés.
A rendőrség a helyszínelés idejére az utat teljes szélességében lezárta, kerülni a Jókai utca felé lehet - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld
Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást
Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.

