Hírek
2015. Február 04. 11:00, szerda |
Helyi
Forrás: Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság
Halálra gázoltak egy kerékpárost Mosdós és Baté között
Eddig tisztázatlan körülmények között ütötték el a kerékpárost.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján 2015. február 3-án 20 óra 23 perckor a 61-es számú főútvonal 107-es kilométerszelvényében egy személygépkocsi vezetője – eddig tisztázatlan körülmények között – elütött egy kerékpárost. A férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A rendőrök a 61-es számú főutat a baleseti helyszínelés idejére lezárták.
A baleset körülményeit a Kaposvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya szakértők bevonásával vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 14:00, péntek | Helyi
32 kisdiák alkotását díjazták a „Fekete István és én” című rajzpályázaton
Nyolc iskolából érkeztek pályaművek a „Fekete István és én” című rajzpályázatra, amelyen több mint harminc gyermek részesült elismerésben.
2026. Május 29. 07:50, péntek | Helyi
Nem tudták átverni a dombóvári idős nőt az adathalászok
A bejelentőt nem tudták rászedni a nyereménnyel kecsegtető csalók. A napokban tett bejelentést a 112-es segélyhívóra egy idős nő Dombóvárról, akit néhány perces különbséggel két számról is felhívott egy férfi.
2026. Május 28. 10:00, csütörtök | Helyi
Gyermeknap varázslattal, mesékkel és kreatív élményekkel Dombóvár-Szőlőhegyen
Május 30-án, szombaton igazi családi élmény várja a gyerekeket és szüleiket a Dombóvár-Szőlőhegyi Alkotóházban!
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

