Hírek
2017. Október 30. 16:02, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Hangtompítós fegyvereket találtak egy kazincbarcikai garázsban
Álmennyezet alá rejtett lőfegyvereket találtak a rendőrök egy kazincbarcikai garázsban - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
Dobi Tamás elmondta, egy nyomozás során jutott a rendőrség birtokába az az információ, amelynek nyomán még múlt csütörtökön házkutatást tartottak a negyvenéves helyi férfinél.
A gyanúsított a korábban megszerzett fegyvereket a garázsa álmennyezetében rejtette el. A rendőrök egy engedély nélkül tartott, távcsővel és hangtompítóval, kihajlítható válltámasszal ellátott puskát, valamint egy szintén távcsővel és hangtompítóval felszerelt maroklőfegyvert foglaltak le.
A kazincbarcikai rendőrkapitányságra előállított férfi a kihallgatásán beismerő vallomást tett, ellene lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett gyanúja miatt indított büntetőeljárást a rendőrség - közölte Dobi Tamás.
fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.
2026. Április 07. 10:00, kedd | Belföld
MÁV: április 7-étől Budapest-Kelenföld és Ferencváros között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok
2026. Április 07. 09:00, kedd | Belföld
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az amerikai alelnök látogatása idején
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten.

