Városlista
2026. január 13, kedd - Veronika

Hírek

2019. November 01. 22:36, péntek | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Házhoz mentünk Dombóváron

Házhoz mentünk Dombóváron

Egy helyi bevásárlóközpontban hozott létre információs pontot a Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársa.

A Házhoz megyünk programsorozat keretében a megye számos településére látogatnak el a rendőrök, hogy az ott élőket hasznos vagyonvédelmi tanácsokkal lássák el. A Dombóvári Rendőrkapitányság bűnmegelőzési előadója ezúttal a város egyik bevásárlóközpontjában hozott létre információs pontot 2019. október 30-án. Az érdeklődőknek aktuálisan a halottak napja kapcsán felmerülő bűn- és baleset-megelőzési témában nyújtott segítséget munkatársunk.

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság néhány hasznos tanáccsal szolgál, hogy a megemlékezés óráiban se váljunk áldozattá:

  • Ne hagyják őrizetlenül táskájukat miközben a sírt rendezik, vagy épp vízért, akár csupán a hulladékgyűjtőhöz mennek!
  • Csak annyi pénz legyen Önöknél, amennyire feltétlenül szükségük van! Értéket, bankkártyát, amennyiben az nem feltétlenül szükséges, ne tartsanak maguknál!
  • Járműveiket minden esetben zárják le és látható helyen ne hagyjanak benne értékeket (táska, mobiltelefon, pénztárca, GPS.)!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 12. 08:19, hétfő | Helyi

Közgyűlés és horgászbál lesz január 17-én Dombóváron

A Dombóvári Horgász Egyesület január 17-én tartja közgyűlését, este pedig horgászbált is szerveznek a dombóvári művelődési házban

2026. Január 12. 08:00, hétfő | Helyi

Határvadász toborzási időpontok januárban Tolnában

A toborzás januárban is folytatódik. Január 15-én Tamásiban és Bonyhádon, 16-án pedig Simontornyán és Dombóváron várják kollégáink a határvadász munka iránt érdeklődőket.

2026. Január 11. 10:37, vasárnap | Helyi

Megmentették a dombóvári rendőrök és a szomszédok az idős nőt a fagyhaláltól

Kihűlés közeli állapotban találtak rá a dombóvári rendőrök egy idős nőre, megmentették az életét.

2026. Január 07. 13:00, szerda | Helyi

Csalók 12,6 millió forintot utaltattak el egy dombóvári asszonnyal, hogy a pénze „biztonságban” legyen

Háromszor csapták be sikerdíj ígéretével