Hírek
2021. Augusztus 21. 18:03, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Ittasan, eltiltva ütközött autóval a motoros

A férfi ittasan, vezetéstől eltiltva szenvedett balesetet Hajdúbagoson. A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya járművezetés ittas állapotban vétség és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy férfivel szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított egy rendszám nélküli motorral, bukósisak és jogosítvány nélkül közlekedett Hajdúbagos belterületén 2021. július 16-án 20 óra körül. A Dankó Pista utca - Nagy utca kereszteződésében összeütközött egy autóval és súlyos sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.
A helyszínre érkező rendőrök alkoholszondát alkalmaztak vele szemben, ami pozitív értéket mutatott. Az ellenőrzés során kiderült az is, hogy a hajdúbagosi lakost 2021. december 15-ig a vezetéstől eltiltották, továbbá az általa vezetett motoron nincs érvényes kötelező felelősségbiztosítás sem. A 29 éves férfit a rendőrök előállították és gyanúsítottként kihallgatták. Beismerő vallomást tett.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.
2025. Július 03. 07:32, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot
A kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot, az új támogatást mindenki igénybe veheti, aki az első saját lakását vagy házát szeretné megvenni -
2025. Július 03. 07:31, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a határ a csillagos ég Magyarország és az Egyesült Államok kapcsolatában
Az elmúlt hónapok során sikerült megteremteni az amerikai-magyar kapcsolatok új aranykorának stabil alapjait, Donald Trump elnök hivatalba lépése óta a barátság felváltotta a kioktatást, a vádaskodást és a megbélyegzést
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt