Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2011. Október 15. 14:21, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Jön a 30 százalékos baleseti adó?

Jön a 30 százalékos baleseti adó?

Sajtóértesülések szerint 30 százalékos baleseti adót tervez a kormány a jövő évi adócsomagban.

A biztosítási alkuszok úgy számolnak, hogy ez 25 százalékos díjemelkedést okozhat majd a kötelező gépjármű felelősségbiztosítási tarifáknál.

Az egyik internetes biztosítási alkusz szerint lesznek olyan cégek is, akik a biztosítási verseny miatt további díjcsökkenést vállalnak magukra, így az adó egy részét díjkedvezmények formájában vissza is kapnák az ügyfelek. (lm)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

843 kilométer közút felújítását tervezik idén

A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld

Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél

2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került

Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába