Hírek
2019. Február 28. 05:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kalapáccsal ölt - letartóztattak egy kecskeméti férfit
Emberölés gyanúja miatt egy hónapra elrendelte a Kecskeméti Járásbíróság egy 64 éves kecskeméti férfi letartóztatását, aki feltehetően kalapáccsal megölt egy 50 éves férfit
- tájékoztatta a Kecskeméti Törvényszék szerdán az MTI-t. A gyanú szerint a sértett február 24-én kora este a kerítésen átmászva bement a gyanúsított házába, ahol ott volt az élettársa is. Az ittas férfi a nővel féltékenységből vitatkozni kezdett, majd bántalmazta is. Ezután a gyanúsítottat kezdte szidalmazni, aki haragjában egy kalapáccsal többször megütötte az ágy szélén ülő, majd a földre eső sértettet. A férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe.
A bíróság indoklása szerint a letartóztatást azért rendelték el, mert a magas büntetési tétel miatt tartani lehet a gyanúsított szökésétől, elrejtőzésétől.
A döntést az ügyészség, a gyanúsított és a védője is tudomásul vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 13:00, szombat | Belföld
Lannert Juditot kérte fel gyermek- és oktatási miniszternek Magyar Péter
2026. Április 25. 11:00, szombat | Belföld
Hann Endre: a háború mint veszélyforrás túlfeszítése tévedés volt a Fidesz kampányában
2026. Április 25. 08:37, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: szakmai, alkotó munka kezdődhet a közlekedésben és a közberuházások terén
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.

