Hírek
2022. Augusztus 09. 09:54, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Két és féléves kislány fulladt a Balatonba
Belefulladt egy két és féléves kislány a Balatonba, a rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés miatt indított nyomozást az ügyben
- közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI megkeresésére.
Máté Alexandra a folyamatban lévő büntetőeljárásra tekintettel csupán annyit közölt, hogy cseh családról van szó. A gyermek szülei ott voltak a strandon, a balesetet megelőzően az édesanya tartózkodott a vízben a kislánnyal - tette hozzá.
A Sümegi Szó közösségi oldala számolt be arról, hogy augusztus 6-án, a badacsonylábdihegyi kemping strandjánál történt a baleset. A kislány egy felfújható matracról csúszott a Balatonba. Hiába vonultak ki az esethez nagy erőkkel rendőrök, mentők, és vettek részt a keresésben civilek is, csak másfél óra múlva találtak rá holtan a gyermekre. Sajtóértesülések szerint a kislány egy kutyával feküdt a matracon, amit elsodort a szél a balesetet megelőzően.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

