Hírek
2022. December 06. 07:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt a református templom Kocson

Kigyulladt a református templom tetőszerkezete hétfőn Kocson - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
Varga Mihály Sebestyén tájékoztatása szerint a tűz húsz négyzetméterre terjedt ki, a lángokat a kocsi önkéntes tűzoltók, valamint a komáromi, a nagyigmándi és a tatabányai tűzoltók fékezték meg.
Az utómunkák során a tetőszerkezetet megbontották és a gerendák izzását megszüntették; senki sem sérült meg.
A tűz keletkezésének okát egy későbbi vizsgálat tisztázza.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.