Hírek
2011. Szeptember 10. 08:14, szombat |
Helyi
Forrás: Enjoy Rádió
Közös adó- és vámügyfélszolgálat a NAV dél-dunántúli régiójában
Vámügyek intézésére is van lehetőség péntekenként, 8 és 11 óra között a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Baranya, Somogy és Tolna Megyei Adóigazgatóságainak pécsi, kaposvári és szekszárdi ügyfélszolgálatán.
Az érdeklődők tájékoztatást kaphatnak vám, utasforgalmi, környezetvédelmi termékdíj, regisztrációs adó, fémkereskedelem és jövedéki adó témákban, emellett lehetőség lesz nyilvántartások hitelesítésére, kérelmek, bejelentések és nyomtatványok átvételére is
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Május 12. 09:08, kedd | Helyi
Akár 150 ezer forintos megtakarítás klímavásárlásra
A lakossági energiahatékonysági fejlesztések iránt továbbra is nagy az érdeklődés, amelyhez a HEM-X program is jelentős támogatást nyújthat.
2026. Május 11. 19:42, hétfő | Helyi
Segítsünk a dombóvári Szt. Orsolya iskola kórusának egy like-kal!
A Szent Orsolya Bencés Általános Iskola Kórusa indult a SPAR zenei kihíváson, hogy a legtöbb like összegyűjtésével megszerezzék a főnyereményt. Adj egy like-ot te is az alábbi linken látható szuper videónak:
2026. Május 11. 16:09, hétfő | Helyi
Színes nyári táborokkal várják a gyerekeket Dombóvár-Szőlőhegyen
Idén nyáron is változatos programokkal készül a Szőlőhegyi Alkotóház Dombóváron.

