Hírek
2018. November 23. 11:52, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Látásvizsgálattal egybekötött kampányt indított a rendőrség
Közlekedésbiztonsági kampányt indított a rendőrség, az akció több mint két hétig tart még
– közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) balesetmegelőzési és közlekedési osztályának vezetője pénteken az M1 aktuális csatornán.
Szécsi Tibor elmondta, egyebek mellett ingyenes szervizzel, látásvizsgálattal hívják fel az autósok figyelmét a biztonságos közlekedésre, és egy kampányfilmet is közzétettek.
A latnieslatszani.hu oldalon regisztráció után lehet jelentkezni az ott felsorolt szakszervizeknél az autó világításának ellenőrzésére, illetve a szemvizsgálatra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan

